0
ورود به حساب کاربری ثبت نام
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده کازینو زنده پوکر آنلاین تخته نرد بیلیارد بازی انفجار انفجار حکم پاسور انفجار۲ پوپ کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
نتایج زنده
 
  Argentina Torneo Federal A
Huracan Las Heras
۲
۳
Cipolletti
Finished
۰۰:۳۰
Union de Sunchales
۱
۲
Sportivo Las Parejas
Finished
۰۲:۳۰
  Brazil Paulista, Segunda Divisao U23
Vocem SP
-
-
SE Matonense SP
inprogress
۱۶:۳۰
GD Prudente SP
-
-
Uniao Suzano AC SP
inprogress
۲۱:۳۰
  Finland Ykkonen
Klubi 04
۲
۰
Mikkelin Palloilijat
Finished
۱۹:۰۰
  Croatia 1. HNL
HNK Hajduk Split
-
-
HNK Sibenik
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
  Norway Eliteserien
SK Brann
۱
۱
Stabaek IF
Finished
۱۸:۳۰
  Ecuador Reserve League
Csd Macara Reserve
-
-
Universidad de Catolica Ecuador
بازی شروع نشده است
۱۸:۳۰
  Chile Segunda Division
Lautaro de Bui­n
-
-
Independiente de Cauquenes
inprogress
۱۸:۳۰
  Nicaragua Liga de Ascenso
Masaya FC
-
-
Rancho Santana FC
inprogress
۱۷:۳۰
Deportivo Matagalpa FC
۱
۰
FC Esteli
Finished
۱۹:۳۰
Salvador Dubois FC
-
-
Nueva Guinea FC
inprogress
۲۲:۳۰
  Argentina Primera Division, Women
San Lorenzo de Almagro
-
-
Boca Juniors
inprogress
۱۷:۳۰
Atletico Lanus
-
-
Club El Porvenir
inprogress
۲۱:۳۰
  Portugal Taca de Portugal
Ufc Moitense
۰
۵
SC Braga
Finished
۱۷:۳۰
Aguias Moradal
۰
۳
FC Pacos Ferreira
Finished
۱۷:۳۰
Rio Ave FC
۰
۰
Boavista Porto
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Czech Republic 1. Liga
FC Fastav Zlin
۲
۳
FC Hradec Kralove
Finished
۱۷:۳۰
FK Pardubice
۲
۴
Sparta Prague
Finished
۲۰:۳۰
  Norway 3rd Division Group 5
Ranheim 2
۳
۳
Ntnui
Finished
۱۷:۳۰
  Lithuania II Lyga
FK Panerys Vilnius
۲
۴
Dfk Dainava B
Finished
۱۷:۳۰
  Spain LaLiga 2
CD Leganes
۰
۲
Real Valladolid
Finished
۱۷:۳۰
SD Ponferradina
۰
۰
CF Fuenlabrada
inprogress
۲۲:۳۰
  Czech Republic FNL
Mas Taborsko
۰
۲
SK Lisen Brno
Finished
۱۷:۰۰
  Poland II Liga
Slask II Wroclaw
۲
۵
Radunia Stezyca
Finished
۱۶:۳۰
  Argentina Primera C
Berazategui
-
-
Ituzaingo
inprogress
۲۰:۰۰
CA Central Cordoba Rosario
۰
۰
CSCD Laferrere
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  International Clubs CAF Confederations Cup
Cffa
۰
۰
GD Interclube
Finished
۱۶:۳۰
  Brazil Gaucho, Women
Brasil de Farroupilha
-
-
EC Pelotas RS
inprogress
۱۶:۳۰
EC Juventude RS
-
-
Elite CD
inprogress
۲۱:۳۰
  Malta First Division
Mgarr United FC
-
-
Marsa FC
inprogress
۱۶:۳۰
Rabat Ajax
-
-
Pembroke Athleta FC
inprogress
۲۰:۳۰
  Sweden Division 2, Sodra Gotaland
Kristianstad FC
۳
۰
Hassleholms IF
Finished
۱۶:۳۰
  Mozambique Mocambola
Ferroviario de Maputo
-
-
Ferroviario de Nampula
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone B
US Folgore Caratese
۱
۱
S.S.D. Virtus Ciseranobergamo
Finished
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone E
Scandicci
۰
۰
Lornano Badesse
Finished
۱۶:۳۰
Pro Livorno 1919 Sorgenti
۰
۰
FC Rieti
Finished
۱۶:۳۰
  Ireland National League, Women
Treaty United
-
-
Shelbourne LFC
inprogress
۱۶:۳۰
  Italy Serie D, Girone A
Scd Ligorna 1922
-
-
Novara Calcio
inprogress
۱۶:۳۰
Citta Di Varese
-
-
Calcio Chieri 1955
inprogress
۱۶:۳۰
SC Caronnese 1927
۱
۱
Casale FBC
Finished
۱۶:۳۰
  Burundi Premier League
Rukinzo FC
۱
۱
TOP Junior FC
Finished
۱۶:۳۰
  Denmark Superligaen
Odense Boldklub
۱
۲
Randers FC
Finished
۱۵:۳۰
  Albania Kategoria e Pare
Besa Kavaje
-
-
KF Lushnja
inprogress
۱۵:۳۰
  Belarus Vtoraya Liga
Partizan Soligorsk
-
-
Dnepr Yuni Mogilev
inprogress
۱۵:۳۰
  Ukraine Druga Liga
FC Peremoga Dnipro
-
-
Victoria Mykolaivka
inprogress
۱۵:۳۰
Yarud Mariupol
-
-
Real Pharma Odessa
inprogress
۱۵:۳۰
FC Levy Bereg Kiev
-
-
Karpaty Halych
inprogress
۱۵:۳۰
  Greece Super League 2
AE Asteras Vlachioti
-
-
Pasa Irodotos
Postponed
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 10
Puente Genil FC
-
-
AD Cartaya
inprogress
۲۰:۰۰
  Denmark 2nd Division
Naestved BK
-
-
B93 Copenhagen
inprogress
۱۴:۳۰
  Brazil Gaucho, Serie A2
Bage RS
۰
۲
CE Lajeadense RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Uniao Frederiquense de Futebol RS
۱
۰
Veranopolis RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Passo Fundo
۲
۱
EC Cruzeiro RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
EC Guarani RS
۰
۱
Guarany FC RS
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Goiano, 2 Divisao
AA Anapolina GO
۰
۰
Goiatuba EC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie A
SE Palmeiras SP
۰
۰
SC Internacional RS
inprogress
۲۲:۳۰
CA Paranaense PR
۰
۰
Fluminense FC RJ
inprogress
۲۲:۳۰
  Colombia Primera A, Clausura
AD Pasto
۰
۰
Deportes Quindio
inprogress
۲۲:۳۰
  Italy Serie A
Juventus Turin
۱
۰
AS Roma
inprogress
۲۲:۱۵
  Argentina Superliga
Colon de Santa Fe
۰
۰
CA Talleres de Cordoba
inprogress
۲۲:۱۵
Atletico Tucuman
۱
۰
Argentinos Juniors
inprogress
۲۲:۱۵
  Bolivia Copa Simon Bolivar
CD Torre Fuerte
-
-
Kivon FC
inprogress
۲۲:۰۰
  Italy Serie B
AS Cittadella
۰
۰
Spal Ferrara
inprogress
۲۲:۰۰
  Slovenia PrvaLiga
Olimpija Ljubljana
۰
۰
Tabor Sezana
inprogress
۲۱:۴۵
  Peru Primera Division
Alianza Universidad de Huanuco
۰
۱
CS Cienciano
inprogress
۲۱:۴۵
  USA National Womens Soccer League
North Carolina Courage
-
-
Gotham FC
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Brasileiro Serie D
Ferroviaria SP
-
-
FC Atletico Cearense CE
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Pernambucano, Serie A2
America PE
-
-
Ypiranga PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B1
Perolas Negras RJ
-
-
Serrano FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil U20 Pernambucano
Vera Cruz PE
-
-
Nautico PE
inprogress
۲۱:۳۰
  Belgium Pro League 1B
RWD Molenbeek 47
-
-
KVC Westerlo
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera Nacional
Almirante Brown
۱
۰
CD Maipu
Finished
۲۰:۳۰
CA Chacarita Juniors
۰
۰
Quilmes AC
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Independiente Rivadavia
۰
۰
CA All Boys
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Nueva Chicago
۰
۰
Agropecuario Argentino
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  Brazil U20 Potiguar
Assu RN U20
-
-
Potiguar RN U20
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera B
Canuelas FC
۱
۰
Club Atletico Los Andes
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CA Talleres de Remedios
۲
۰
CA Villa San Carlos
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Catarinense, Serie C
CF Caravaggio SC
-
-
Porto SC
inprogress
۲۱:۳۰
Pedra Branca EC SC
-
-
Eca Batistense
inprogress
۲۱:۳۰
  Argentina Primera D Metropolitana
Deportivo Paraguayo
۰
۱
CSYD Liniers
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Puerto Nuevo
۱
۱
Yupanqui
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
CS Barracas
۱
۰
CA Lugano
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Seria A, Women
Fluminense FC RJ
-
-
AD Cabofriense RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Carioca, Serie B2
Paduano EC RJ
-
-
Ceres FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
EC Tigres Do Brasil RJ
-
-
Campos AA RJ
inprogress
۲۱:۳۰
Ceac/Araruama RJ
-
-
Barra Mansa FC RJ
inprogress
۲۱:۳۰
  Brazil Campeonato Sergipano A2
Independente Simao Dias SE
۲
۰
Olimpico EC SE
inprogress
۲۱:۳۰
Sport Socorro SE
-
-
Riachao SE
inprogress
۲۱:۳۰
Botafogo SE
۰
۰
Sete de Junho SE
inprogress
۲۱:۳۰
  Albania Kategoria Superiore
KF Teuta
-
-
KF Tirana
inprogress
۲۱:۱۵
  Greece Super League 1
PAS Giannina
۱
۱
Olympiacos Piraeus
inprogress
۲۱:۰۰
AEK Athens
۲
۰
Atromitos Athinon
inprogress
۲۱:۰۰
  Romania Liga I
Rapid Bucuresti 1923
۲
۰
FC CFR 1907 Cluj
inprogress
۲۱:۰۰
  Bahrain Premier League
Al-Riffa SC
۱
۰
AL Khalidiyah
inprogress
۲۰:۵۰
  Israel Premier League
Hapoel Be`er Sheva FC
۱
۰
Maccabi Petah Tikva FC
inprogress
۲۰:۴۵
  Morocco Botola
Fus Fath Union Sportive Rabat
۰
۰
Hassania Union Sport Agadir
بازی شروع نشده است
۲۰:۴۵
  Costa Rica Liga de Ascenso, Apertura
Municipal Garabito
۴
۱
San Jose FC
Finished
۲۰:۳۰
  Belgium Pro League
St. Truidense VV
۲
۲
RSC Anderlecht
Finished
۱۵:۰۰
KAA Gent
۰
۰
KAS Eupen
inprogress
۲۲:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 2
Carsambaspor
۰
۱
Alanya Kestelspor
Finished
۱۴:۳۰
Duzcespor
۲
۱
Hacettepe SK
Finished
۱۴:۳۰
  Venezuela Segunda Division
Libertador FC
۲
۱
Fundacion Aifi
Finished
۰۰:۳۰
  Nicaragua Primera Division
Real Esteli FC
۱
۰
Managua FC
Finished
۰۵:۳۰
  Serbia Srpska Liga, Belgrade
FK Borac Lazarevac
-
-
FK Zemun
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League LaLiga SRL
Rayo Vallecano Srl
-
-
CF Elche Srl
inprogress
۱۱:۳۰
FC Barcelona SRL
-
-
Valencia CF SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Villarreal CF SRL
-
-
CA Osasuna SRL
inprogress
۱۱:۳۰
RC Celta de Vigo SRL
-
-
Sevilla FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Simulated Reality League Serie A SRL
Juventus Turin SRL
-
-
AS Roma SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Cagliari SRL
-
-
UC Sampdoria SRL
inprogress
۱۱:۳۰
SSC Napoli SRL
-
-
Torino FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Udinese Calcio SRL
-
-
Bologna FC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Genoa CFC SRL
-
-
Sassuolo Calcio SRL
inprogress
۱۱:۳۰
Empoli FC Srl
-
-
Atalanta BC SRL
inprogress
۱۱:۳۰
  Hong Kong, China Division 1
Eastern District
۳
۲
Golik North District
Finished
۱۱:۰۰
  India Delhi Senior Division
Sudeva Delhi FC
-
-
Shastri FC
Abandoned
۱۱:۰۰
  Simulated Reality League Turkey Super Lig SRL
Kasimpasa SRL
-
-
Goztepe SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Trabzonspor SRL
-
-
Fenerbahce SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Galatasaray SK SRL
-
-
Konyaspor KIF SRL
inprogress
۱۰:۳۰
Altay Izmir Srl
-
-
Fatih Karagumruk SK Srl
inprogress
۱۰:۳۰
  Simulated Reality League Russia Premier League SRL
FK Ural Yekaterinburg SRL
-
-
CSKA Moscow SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krasnodar
-
-
FK UFA SRL
inprogress
۱۰:۳۰
FC Krylia Sovetov Samara SRL
-
-
Nizhny Novgorod Srl
inprogress
۱۰:۳۰
FK Khimki SRL
-
-
PFK Akhmat Grozny SRL
inprogress
۱۰:۳۰
  Australia Queensland NPL, Women
Gold Coast United FC
۱
۲
Capalaba FC
Finished
۰۹:۳۰
  Mongolia National League, Women
Khoromkhon FC
-
-
Khukh Chononuud
inprogress
۰۸:۳۰
  Solomon Islands Premier League
Southern United Honiara
-
-
FC Isabel United
inprogress
۰۸:۳۰
  Japan J.League 2
Zweigen Kanazawa
۱
۲
Ventforet Kofu
Finished
۰۸:۳۰
Tochigi SC
۱
۱
Jubilo Iwata
Finished
۰۸:۳۰
Renofa Yamaguchi
۲
۲
Mito Hollyhock
Finished
۰۸:۳۰
  Republic of Korea K-League 2
Bucheon FC
۰
۱
Gimcheon Sangmu FC
Finished
۰۸:۰۰
FC Anyang
۲
۱
Seoul E-Land FC
Finished
۱۳:۰۰
  Japan J3 League
Vanraure Hachinohe FC
۱
۱
Fukushima United FC
Finished
۰۷:۳۰
AC Nagano Parceiro
۱
۳
Fujieda MYFC
Finished
۰۸:۳۰
  Curacao First Division
R.k.s.v. Centro Dominguito
۰
۲
FC Sithoc
Finished
۰۵:۳۰
C.r.k.s.v. Jong Holland
۰
۲
S.v. Victory Boys
Finished
۰۵:۳۰
  Mexico Primera Division, Apertura
CF Pachuca
۱
۱
Club Santos Laguna
Finished
۰۵:۳۰
  Czech Republic CFL
FC Hradec Kralove B
۱
۱
Tj Slovan Velvary
Finished
۱۱:۴۵
FK Chlumec Nad Cidlinou
۱
۱
Tj Jiskra Usti Nad Orlici
Finished
۱۱:۴۵
  Mexico Liga MX, Women, Apertura
Club Necaxa
۱
۶
CF Monterrey
Finished
۰۵:۳۰
Puebla FC
۱
۱
Atletico San Luis
Finished
۲۰:۳۰
  Simulated Reality League K-League 1 Srl
Gangwon FC SRL
-
-
Gwangju FC SRL
inprogress
۰۵:۰۰
  USA National Independent Soccer Association
San Diego 1904 FC
۱
۲
Detroit City FC
Finished
۰۴:۳۰
Los Angeles Force
۰
۰
New Amsterdam FC
Finished
۰۵:۳۰
California United Strikers FC
۱
۱
Stumptown Athletic
Finished
۰۵:۳۰
  Honduras Liga Nacional. Apertura
Real CD Espana San Pedro Sula
۲
۱
Platense FC Puerto Cortes
Finished
۰۴:۳۰
  El Salvador Primera Division, Apertura
CD Luis Angel Firpo Usulutan
۱
۱
Municipal Limeno
Finished
۰۴:۱۵
AD Chalatenango
۲
۲
CD Atletico Marte San Salvador
Finished
۰۵:۳۰
  USA Usl League One
Richmond Kickers
۳
۲
Forward Madison Fc
Finished
۰۳:۳۰
Greenville Triumph SC
۱
۰
New England Revolution II
Finished
۰۴:۳۰
Chattanooga Red Wolves SC
۱
۲
Toronto FC II
Finished
۰۴:۳۰
FC Tucson
۳
۱
South Georgia Tormenta FC
Finished
۰۵:۳۰
  USA Major League Soccer
DC United
۰
۰
Nashville SC
Finished
۰۳:۰۰
Toronto FC
۰
۲
Atlanta United FC
Finished
۰۴:۳۰
New York Red Bulls
۱
۰
New York City FC
Finished
۲۰:۳۰
  Mexico Liga Premier
Leviatan FC
۰
۷
CF Cafetaleros de Chiapas
Finished
۰۲:۳۰
  USA Usl Championship
Las Vegas Lights
۳
۶
Phoenix Rising FC
Finished
۰۲:۳۰
Charlotte Independence
۵
۱
Charleston Battery
Finished
۰۴:۳۰
Miami FC
۰
۰
Pittsburgh Riverhounds
Finished
۰۴:۳۰
Colorado Springs Switchbacks FC
۱
۰
Rio Grande Valley FC
Finished
۰۵:۳۰
  El Salvador Segunda Division
CD Gerardo Barrios
۱
۲
CD Aspirante
Finished
۰۲:۳۰
Csd Vendaval
-
-
CD Once Lobos Chalchuapa
inprogress
۲۰:۰۰
  Uruguay Primera Division
Club Nacional de Football
۳
۲
CA Boston River
Finished
۰۲:۳۰
Deportivo Maldonado
۱
۰
Penarol Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
  Chile Primera Division
Union Espanola
۲
۱
Curico Unido
Finished
۰۱:۳۰
  Ecuador LigaPro Primera A
Guayaquil City FC
۴
۲
CD Olmedo
Finished
۰۱:۳۰
Mushuc Runa SC
۰
۰
CD Tecnico Universitario
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
  France Ligue 1
Olympique Lyon
۲
۰
AS Monaco
Finished
۰۰:۳۰
ESTAC Troyes
۱
۰
OGC Nice
Finished
۱۴:۳۰
Olympique Marseille
۰
۱
FC Lorient
inprogress
۲۲:۱۵
  Simulated Reality League Ligue 1 SRL
Estac Troyes Srl
-
-
OGC Nice SRL
inprogress
۱۱:۳۰
FC Girondins Bordeaux SRL
-
-
FC Nantes SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Olympique Marseille SRL
-
-
FC Lorient Srl
inprogress
۱۳:۳۰
FC Metz SRL
-
-
Stade Rennais FC SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Montpellier HSC SRL
-
-
RC Lens Srl
inprogress
۱۳:۳۰
Strasbourg Alsace SRL
-
-
AS Saint Etienne SRL
inprogress
۱۳:۳۰
Stade Brestois 29 SRL
-
-
Stade Reims SRL
inprogress
۱۳:۳۰
  Czech Republic Krajsky Prebor
FC Velke Mezirici B
-
-
Zirovnice
inprogress
۱۱:۴۵
  Russia PFL, Ural-Povolzhye
FC Amkar Perm
۲
۰
FC Nosta Novotroitsk
Finished
۱۴:۳۰
FC Orenburg-2
۲
۲
FK Zenit Izhevsk
Finished
۱۴:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 13
El Palmar CF-Estrella Grana
-
-
Club Deportiva Minera
inprogress
۱۳:۳۰
Mazarron FC
-
-
FC La Union Atletico
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League Championship
Navy Football Club
۰
۱
Udon Thani FC
Finished
۱۴:۳۰
Nakhon Pathom United FC
۴
۴
Customs Ladkrabang United FC
Finished
۱۵:۰۰
Chainat FC
۳
۱
Ranong United
Finished
۱۵:۳۰
  Hungary NB II
Budaorsi SC
۱
۱
Szentlorinc SE
Finished
۱۴:۳۰
Kecskemeti TE
۰
۰
Nyiregyhaza Spartacus FC
Finished
۱۴:۳۰
Aqvital FC Csakvar
۳
۱
Szeged-Csanad Grosics Akademia
Finished
۱۸:۳۰
FC Ajka
۵
۱
Tiszakecskei LC
Finished
۱۸:۳۰
Diosgyori VTK
۲
۰
Dorogi FC
Finished
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 12
CD Tenerife B
-
-
Lanzarote UD
inprogress
۱۴:۳۰
  Hungary Nb III
Bvsc-Zuglo
-
-
Komarom Vse
inprogress
۱۴:۳۰
Kelen SC
-
-
Gardony-Agardi Gyogyfurdo
inprogress
۱۴:۳۰
  Norway 1st Division, Women
Amazon Grimstad FK
۲
۰
FL Fart
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 3
Esenler Erokspor
۶
۱
Ofspor AS
Finished
۱۴:۳۰
Modafen FK
۲
۲
Karakopru Belediye SK
Finished
۱۴:۳۰
Karsiyaka
۱
۰
Ceyhan SK
Finished
۱۹:۳۰
  Russia PFL, South
Dinamo Stavropol
۱
۱
FC Chernomorets Novorossiysk
Finished
۱۴:۳۰
  Turkey Amateur 3. Lig, Group 1
Bergama
۱
۲
Erbaaspor
Finished
۱۴:۳۰
Baskent Gozgozler Academy FK
۰
۰
Fatsa Belediyespor
Finished
۱۴:۳۰
  Belarus Pervaya Liga
Lokomotiv Gomel
۲
۱
FC Orsha
Finished
۱۴:۰۰
  Hong Kong, China Division 2
Wanchai Sports
۱
۱
Kwai Tsing
Finished
۱۴:۰۰
  Italy Campionato Primavera 1
Hellas Verona FC
۰
۳
ACF Fiorentina
Finished
۱۴:۰۰
  Simulated Reality League Bundesliga SRL
FC Augsburg SRL
-
-
Dsc Arminia Bielefeld Srl
inprogress
۱۴:۰۰
Bayer 04 Leverkusen SRL
-
-
Bayern Munich SRL
inprogress
۱۴:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 8
Salamanca CF Uds B
-
-
Cultural Deportiva Leonesa B
inprogress
۱۳:۳۰
  Uzbekistan Birinchi Liga
Neftgazmontaj
-
-
FK Gijduvon
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
  Mongolia Premier League
Tuv Buganuud
-
-
Khoromkhon FC
inprogress
۱۳:۳۰
  Thailand Thai League 3
Surin City
-
-
Udon United
inprogress
۱۲:۰۰
Stk Muangnont FC
-
-
Royal Thai Air Force FC
inprogress
۱۲:۰۰
Chainat United FC
۰
۰
Pathumthani University FC
Finished
۱۲:۰۰
Royal Thai Fleet FC
۰
۴
Pattaya Dolphins United
Finished
۱۲:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 4
CD San Ignacio
-
-
CD Anaitasuna
inprogress
۱۳:۳۰
CD Vitoria
-
-
Club Portugalete
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 2
SD Lenense
-
-
Urraca CF
inprogress
۱۳:۳۰
L Entregu CF
-
-
Luarca CF
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Primera Division RFEF
UE Costa Brava
۱
۲
CD Atletico Baleares
Finished
۱۳:۳۰
CF Rayo Majadahonda
۰
۰
RC Celta de Vigo B
Finished
۱۳:۳۰
Real Valladolid Promesas
۲
۱
Athletic Bilbao B
Finished
۱۳:۳۰
Internacional de Madrid Boadilla
۲
۲
UD Logrones
Finished
۱۳:۳۰
  Estonia Esiliiga
FCI Levadia Tallinn U21
۳
۲
Parnu Jalgpalliklubi
Finished
۱۳:۳۰
  Spain Second Division B
Cerdanyola del Valles
۳
۱
CD Ibiza Islas Pitiusas
Finished
۱۳:۳۰
CD Brea
۱
۰
Numancia CD
Finished
۱۸:۰۰
Salamanca CF Uds
۰
۰
Gimnastica Segoviana CF
Finished
۱۸:۳۰
CD Don Benito
۲
۲
Merida UD
Finished
۱۸:۳۰
SD Compostela
۱
۱
Club Marino de Luanco
Finished
۱۸:۳۰
CD Toledo Sad
۰
۱
CF Intercity
Finished
۱۸:۳۰
CD Marchamalo
۰
۱
CR Granada
Finished
۱۸:۳۰
Antequera CF
۰
۰
CD San Roque
Finished
۱۹:۳۰
Sestao River Club
۴
۰
CD Ardoi FE
Finished
۱۹:۳۰
Aguilas CF
۲
۲
UD Alzira
Finished
۱۹:۳۰
Hercules de Alicante CF
۰
۳
Atletico Levante UD
Finished
۱۹:۳۰
Real Murcia CF
۱
۱
CA Pulpileno
Finished
۱۹:۳۰
Club Deportivo Eldense
۳
۱
CD El Ejido 2012
Finished
۲۰:۰۰
Arosa SC
-
-
CDA Navalcarnero
inprogress
۲۰:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 5
UE Castelldefels
-
-
CF Pobla de Mafumet
inprogress
۱۳:۳۰
CE l`Hospitalet
-
-
EC Granollers
inprogress
۱۳:۳۰
FC Vilafranca
-
-
Girona FC B
inprogress
۱۴:۰۰
UE Sant Andreu
-
-
Ee Guineueta
inprogress
۱۹:۳۰
UE Vilassar de Mar
-
-
Fundacio Esportiva Grama
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 9
Alhaurin de la Torre CF
-
-
El Palo FC
inprogress
۱۳:۳۰
CD Alhaurino
-
-
Real Jaen CF
inprogress
۱۳:۴۵
Juventud Torremolinos CF
-
-
UD Torre Del Mar
inprogress
۱۷:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 7
AD Parla
-
-
AD Torrejon CF
inprogress
۱۳:۰۰
SAD Villaverde San Andres
-
-
CDF Tres Cantos
inprogress
۱۳:۰۰
Ed MORATALAZ
-
-
Las Rozas CF
inprogress
۱۹:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 11
Ibiza Sant Rafel FC
-
-
UD Collerense
inprogress
۱۳:۰۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 17
Deportivo Aragon
-
-
Barbastro UD
inprogress
۱۳:۰۰
UD Biescas
-
-
CD Binefar
inprogress
۱۷:۳۰
CD Caspe
-
-
Cuarte CD
inprogress
۱۸:۳۰
  Spain Amateur Tercera RFEF, Group 6
Recambios Colon CF
-
-
Atletico Saguntino
inprogress
۱۳:۰۰
Hercules CF B
-
-
Athletic Torrellano
inprogress
۱۳:۳۰
CD Castellon B
-
-
Silla CF
inprogress
۱۳:۳۰
CD Olimpic de Xativa
-
-
Callosa Deportiva CF
inprogress
۱۸:۳۰
Orihuela CF
-
-
CD Roda
inprogress
۱۹:۰۰
CD Acero
-
-
CF Villarreal C
inprogress
۱۹:۳۰
  Simulated Reality League Premier League SRL
Newcastle United SRL
-
-
Tottenham Hotspur SRL
inprogress
۱۲:۳۰
Everton FC SRL
-
-
West Ham United SRL
inprogress
۱۲:۳۰
  Slovakia 2. Liga
FC Rohoznik
۰
۱
FK Humenne
Finished
۱۲:۳۰
  Austria Amateur Kärntner Liga
ASK Klagenfurt
-
-
KAC 1909
inprogress
۱۲:۰۰
  Spain LaLiga
FC Barcelona
۰
۱
Valencia CF
inprogress
۲۲:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید